Гарві Вайнштайна звинуватили у зґвалтуванні ще чотири жінки

Харві Вайнштейн Фото з відкритих джерел

Одній з обвинувачів на момент насильства було 17 років

Ще чотири жінки звинуватили голлівудського продюсера Гарві Вайнштайна у зґвалтуванні. Про це пише Variety.

Зазначається, що одній з обвинувачів на момент насильства було 17 років. Вони зустрілися з Вайнштайном у 1994 році. Чоловік запросив її до себе в готельний номер для обговорення її кінокар'єри. Продюсер нібито забрав у дівчини документи і пригрозив неможливістю побудувати кар'єру, якщо вона комусь розповість про те, що сталося в номері.

До 34-річної мешканки Еквадору Вайнштайн приставав у 1984 році в Каннах. Після інциденту вона починала займатися документалістикою.

Третя жертва звинуватила продюсера у зґвалтуванні в 2008 році в його квартирі у Нью-Йорку.

У 2013 році під час Венеціанського кінофестивалю Вайнштайн змусив 35-річну уродженка Угорщини займатися з ним оральним сексом після проб в його офісі.

Крім того, в позові фігурує брат продюсера Боб Вайнштайн, а також великі компанії Miramax і Disney. Представники компанії нібито знали про дії Вайнштайна або здогадувалися про них.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року суд оголосив вирок голлівудському продюсеру Гарві Вайнштайну. Його визнали винним та засудили до 23 років в'язниці за звинуваченням у домаганнях.

Як відомо, Гарві Вайнштайна публічно звинуватили в сексуальних домаганнях і насильстві понад 80 жінок, зокрема Анджеліна Джолі та Ешлі Джадд.

В кінці серпня 2019 року Гарві Вайнштайну, якому раніше вже пред'явили два звинувачення у злочинах сексуального характеру, теж висунули два нових звинувачення в сексуальних домаганнях.

Після того, як він заплатив моральну компенсацію своїм жертвам, на нього в суд подала ще одна відома особистість – німецька актриса Роуз Макгоуен.Loading...