Харківська область вирішила не послаблювати карантин попри дозвіл МОЗ

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер Фото з відкритих джерел

В ОДА переконані, що для такого кроку потрібна стала динаміка

Попри те, що Харківська область увійшла до переліку МОЗ, де можна пом'якшувати карантин, регіон поки не буде послаблювати обмеження. Про це заявив голова Харківської ОДА Олексій Кучер, повідомляє "Укрінформ".

"На даний час Харківщина входить до переліку областей, де можливе пом'якшення карантину, згідно з параметрами, які визначило МОЗ. Але водночас область поки не послаблюватиме обмежування", - зазначив Кучер.

Новини за темою: У Харкові посилили карантин

Водночас він наголосив, що для послаблення необхідна стала динаміка і закріплення тих критеріїв, які є важливими. Кучер наголосив, що рішення щодо можливості послаблення карантинних заходів буде приймати тільки після стабілізації ситуації.

Новини за темою: Львівщина послаблює карантин: Що запрацює

За словами очільника ОДА, ситуація у медичних закладах регіону наразі контрольована. Зараз кількість місць у реанімації обласної інфекційної лікарні збільшена з 12 до 18. Також розглядається можливість відкриття понад 100 ліжок у дитячій інфекційній лікарні. 

Новини за темою: У Києві проведуть рейди по нічних клубах щодо дотримання карантину, - Держспоживслужба

Нагадаємо, у понеділок, 6 липня, МОЗ дозволило Києву послабити карантин, водночас ще 8 областей досі не відповідають встановленим критеріям. Loading...