Харків переходить до червоної зони карантину, - Кучер

Харківський метрополітен Харківський метрополітен Вконтакте

14 жовтня Харківська область лідирувала за кількістю хворих COVID-19

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення внести Харків до червоної зони карантину. Про це пише PavlovskyNEWS, з посиланням на джерело в оточенні харківського губернатора Олексія Кучера.

Відзначимо, що червона зона характеризується сплеском захворювань і завантаженістю ліжок понад 75% протягом п'яти днів поспіль. У таких регіонах в 5 разів перевищено середній по країні рівень захворюваності (на 100 тис. населення за 14 днів).

Тут діють такі правила:

  • заборона роботи громадського транспорту;
  • заборона відвідування навчальних закладів; діяльність ТРЦ, кафе і ресторанів;
  • всі обмеження із зеленої, жовтої та помаранчевої зон.

Згодом цю інформацію підтвердив Олексій Кучер, додавши, що окрім Харкова до червоної зони увійшли Люботин, Богодухівський, Лозівський та Первомайський райони.

Новини за темою: МОЗ змінило критерії для визначення "червоної зони" карантину

Нагадаємо, станом на ранок 15 жовтня в Україні лабораторно підтверджено 281 239 випадків коронавірусної інфекції. З початку пандемії в Україні зафіксували 281 239 випадків COVID-19, з них 5 302 летальних, а побороти хворобу змогли 119 650 осіб.

Найбільше нових випадків зараження виявили в Харківській (651) області, у місті Київ (445) та у Львівській області (332).

Loading...