Харків потрапив до "червоної" зони через технічну помилку, – Степанов

Міністр закликав користуватися офіційною інформацією МОЗ

Глава МОЗ Максим Степанов Укрінформ

Внесення Харкова до "червоної" зони епідеміологічної небезпеки сталося через технічну помилку одного з працівників Центру громадського здоров’я. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на брифінгу.

Зазначається, що співробітник Центру робив моделювання й допустив помилку. За словами міністра, згодом ця інформація опинилася спочатку на ресурсах ЦГЗ, а потім її розповсюдили журналісти під виглядом офіційної інформації від Міністерства охорони здоров’я. "Зі свого боку хочу вибачитися за технічну помилку, яку допустив один із працівників Центру громадського здоров’я", - заявив Степанов.

Раніше повідомлялося, що Тернопіль перемістився із "червоної" зони епідемічної небезпеки у "зелену", а Харків навпаки перемістився із "зеленої" зони в "червону", і тепер там з наступного тижня мають посилити карантинні обмеження.

Новини за темою: Україна вийшла на черговий антирекорд щодо захворюваності на коронавірус

Згодом мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що міська влада не зупинятиме роботу метро, попри потрапляння міста в "червону" зону карантину. Згідно з умовами адаптивного карантину, регіон, який потрапляє в "червону" зону зобов'язаний зупинити роботу громадського транспорту. 

Loading...