Харків – у червоній зоні: У місті посилюють карантинні заходи, але транспорт зупиняти не будуть

Олексій Кучер Скріншот відео

Це рішення переглянуть через тиждень, проаналізувавши динаміку, зазначив голова Харківської ОДА Олексій Кучер

У Харкові, який потрапив до червоної зони через рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19, посилюють карантинні заходи, але транспорт наразі не зупинятимуть.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK під час включення повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

Голова Харківської ОДА прокоментував інформацію про те, що Харків потрапив до червоної зони, наголосивши, що скасування місцевих виборів за таких обставин – це питання не регіонального рівня, а рівня центральної влади.

"Але поки що ми маємо факт, що харків’яни можуть бути присутні на дільницях і голосувати тоді, коли Харків знаходиться у червоній зоні. Це факт. Але що це означає для міста – це посилюємо карантинні заходи. Сьогодні обговорювалося питання, чи будемо зупиняти транспорт. Поки що не будемо його зупиняти, і це, за новими правилами, ми маємо можливість допустити у червоній зоні", – зазначив голова ОДА.

Новини за темою: У Сумах захворюваність на COVID-19 наближається до рекордного показника, - МОЗ

Олексій Кучер додав, що це рішення переглянуть через тиждень, проаналізувавши динаміку із рівнем захворюваності на COVID-19.

Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 15 жовтня оновила зони карантину, які почнуть діяти з понеділка, 19 жовтня.

Слід зауважити, станом на 15 жовтня жоден регіон України не готовий до послаблення карантинних обмежень через пандемію COVID-19.

Loading...