live

Харчі і засоби захисту: Самотні пенсіонери та люди з інвалідністю на Київщині отримали допомогу від Віктора Медведчука та Оксани Марченко

Благодійний Фонд Оксани Марченко

Самотні пенсіонери та люди з інвалідністю отримали адресну допомогу від Оксани Марченко та Віктора Медведчука. До квартир людей розносити пакунки допомагала молодіжна організація партії "Опозиційна платформа – За життя".

Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко продовжують надавати допомогу людям з інвалідністю та самотнім людям похилого віку. Заявки були зібрані через кол-центр Благодійного фонду Оксани Марченко, а все необхідне придбали за особисті кошти подружжя. Через велику кількість людей, які гостро потребують допомоги, у її розвезенні взяли участь волонтери з молодіжної організації партії. Від самого ранку пакунки з продуктами почали завантажувати по автомобілях, розраховувати маршрути і їхати за адресами людей.

82-річна Зоя Шестакова – перша, до кого завітали волонтери. Жінка нещодавно пережила інсульт і кілька серйозних операцій. Старенька розповіла, що побачила на телеекрані рухомий рядок з оголошенням та зателефонувала на гарячу лінію Фонду Оксани Марченко.

"І хтось із ваших співробітників записав мене. Дякую вам велике!" – каже Зоя Шестакова.

Насамперед благодійники допомагають самотнім пенсіонерам та людям з інвалідністю. Для кожного підготували необхідну для життя провізію.

Новини за темою: Медичні маски, захисні костюми, дезінфікуючі та тести на COVID-19: На Закарпаття прибула чергова партія меддопомоги від Віктора Медведчука й Оксани Марченко

Керівник Київської обласної організації молодіжного крила партії "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Замула зазначив: "Сьогодні ті люди, які є інвалідами, у яких проблеми з опорно-руховою системою, яким важко просто пересуватися, вони опинилися у таких умовах, що їм нема кому допомогти".

У продуктових наборах є консерви, крупи, цукор, олія і навіть медична маска, щоб пенсіонери не користувалися саморобними марлевими пов’язками, а носили якісну захисну маску.

Крім продуктів, пенсіонерам роздають інформаційні листівки з порадами, як уберегти себе у період карантину.

Керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа – За життя" Артем Марчевський зазначив: "Вирішили доповнити набори ось такими листівками. Ці листівки-рекомендації "як уберегти себе від коронавірусу" перекладені російською мовою. На жаль, МОЗ переклало румунською, польською, але забуло про російську мову. А наші інваліди-пенсіонери... послуговуються нею у повсякденному житті".

Зараз волонтери допомагають людям у Києві та області, згодом обіцяють організувати допомогу по всій Україні.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук й Оксана Марченко передали до всіх районних лікарень Закарпаття все необхідне для боротьби з вірусом. Також подружжя придбало 5 апаратів для штучної вентиляції легенів, два з яких скеровані до регіону.

Крім того, Благодійний фонд Оксани Марченко передав Інституту серця в Києві унікальну для країн СНД автоматичну систему молекулярної діагностики в реальному часі, яка з надзвичайною точністю виявляє, зокрема, й коронавірус.