Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ відреагував на заклики миколаївської "волонтерки" до вбивств активістів

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський відреагував на заклики миколаївської "волонтерки" Ольги Колесник вбивати активістів Молодіжного Крила. За словами Марчевського, молоді люди будуть домагатися реакції правоохоронних органів на заяви Колесник.

"Очевидно, що подібні "волонтери" зацікавлені в розпалюванні ненависті і війни. Адже тільки за цих умов - вони хоч щось із себе представляють. Ці люди нічого не добилися в своєму житті. Багато з них не мають навіть роботи. Якусь вагу вони мають в колі таких же, як і вони самі. Ось тільки прості українці прекрасно бачать, хто займається волонтерством, а хто сіє ненависть і хаос в країні. Я прекрасно розумію, що зараз осінь, час загострень. Але шизофренія, наскільки я знаю, не звільняє від відповідальності. Тому ми будемо домагатися реакції правоохоронних органів на висловлювання цієї жінки", - заявив Артем Марчевський.

Про необхідність притягнення Колесник до відповідальності також заявив і депутат від ОПЗЖ Олег Волошин. Нардеп розповів, що готує депутатський запит до органів МВС.

"Я, як корінний миколаївець, просто не можу повірити, що в моєму місті можуть існувати і проживати люди подібних поглядів, з такою ненавистю до власних земляків. Мені просто соромно, що в місті, де до радикального націоналізму ставилися завжди скептично, взагалі з'явилися такі персонажі. Висловлювання цієї пані повинні отримати найсуворішу оцінку правоохоронних органів, і вже завтра я відправлю депутатське звернення в Нацполіцію з вимогою порушити кримінальну справу за статтею "Розпалювання ненависті" і дати хід цій справі. Надалі це має стати уроком всім тим, хто вважає, що насильство може бути прийнятним інструментом в політиці", - заявив Волошин.

Представники Молодіжного Крила також відзначили, що це не перший скандал, в який потрапила Колесник.

Раніше жінка ображала жителів прифронтової Авдіївки, які стояли в черзі за їжею, не маючи можливості купити щось або приготувати через постійні обстріли. "Мені незрозуміло, чому чоловіче населення Авдіївки стоїть у черзі за халявною жрачкою, їхнє місце - з автоматом на передовій", - писала вона на своїй сторінці в Facebook.