live

Керівник колективу, учасники якого повернулися з Уханя, розповів про погрози і реакцію на "прийом"

МВС України

Поведінку місцевих мешканців Богданов вважає дикістю

Для евакуйованих з китайського міста Ухань, де стався спалах коронавірусу, частина дороги від Харкова до Полтавської області виявилася найскладнішою. А те, як "приймали" евакуйованих співвітчизників у Нових Санжарах, є неприпустимим.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив керівник шоу-балету з Кривого Рогу, учасників якого евакуювали з Уханя, Володимир Богданов.

Володимир Богданов розповів про погрози та негативні коментарі у соціальних мережах на адресу учасників балету, мовляв, вам не потрібно їхати до України, бо ви всіх заразите, ми всі помремо тощо.

"Це була така складна інформаційна хвиля", – заявив Володимир Богданов.

Новини за темою: У МОЗ повідомили про стан здоров'я евакуйованих з Уханя

Володимир Богданов розповів, що учасники колективу – це професійні артисти, які танцюють. Вони заробляють тим, що беруть участь у різних міжнародних танцювальних шоу, представляючи Україну у різних куточках світу. Він наголосив, що колектив співпрацює із державними розважальними закладами, зокрема і в Китаї.

Керівник шоу-балету розповів, що нині в Україну з китайського міста Ухань повернулися 17 танцівників. Не повернулася одна особа, у якої була трохи підвищена температура. Він також пояснив, чому так довго українців не змогли повернути додому.

"Дуже довго тривали домовленості з китайською стороною про те, щоб евакуювати наших артистів, тому що просто так ніхто нікого з того міста не випускав. Місто було на карантині, закрите, тому ні виїхати, ні заїхати туди не можна було. Наша влада вела постійні перемовини з китайською владою для того, щоб евакуювали. Чому була затримка? Уже після того, як було ухвалене рішення, ще буквально на тиждень затримали… Їх постійно перевіряли, температуру, постійно обробляли приміщення, спеціальним розчином мили руки. Слава Богу, всі добре себе почувають, ніхто не захворів", – зазначив Володимир Богданов.

Новини за темою: Вже завтра населення Нових Санжар буде забезпечене противірусними препаратами

Він зазначив, що для евакуйованих частина дороги від Харкова до Полтавської області виявилася найскладнішою.

"Та, як зустрічали наших артистів, як зустрічали земляків на нашій рідній землі, це, звичайно, неприпустимо, це потрібно припиняти якимсь чином, інформаційно боротися з цим. Але це ніяк не виправдовує людей, які кидають каміння у своїх же земляків", – заявив Володимир Богданов.

Він зазначив, що така поведінка – це дикість, адже за аналогією, можна кидати каміння у хворих з іншими недугами. Володимир Богданов зазанчив, що евакуйовані почувають себе незручно, і саме тому нині вони не хочуть спілкуватися із ЗМІ.

"Їм потрібно психологічно відпочити від того, що відбувається", – додав Володимир Богданов.

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

За підсумками сутичок у Нових Санжарах поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень.

Як виявилося пізніше, більшість із затриманих внаслідок сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Китаю виявились не місцевими жителями.

Loading...