live

Кацман про заяву Венедіктової: Знову починається ходіння по колу

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

"Всі антикорупційні органи повернули на казначейський рахунок 14 тис грн, з'ївши при цьому 7 млрд на свої витрати"

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив, що у правоохоронних структурах знову починається ходіння по колу.

"Я сьогодні читав чергову суперечку, яку затіяли керівники наших антикорупційних структур. Венедіктова, раптом побачивши, очевидно, що закінчується термін у Холодницкого в листопаді цього року вирішила: "Ну, все одно ж він піде, давайте-но ми помацаємо громадянина ось за якісь там справи". У відповідь Холодницький теж почав", – пояснив Кацман.

"Послухайте, ну це ж починається нове ходіння по колу, коли генеральний прокурор, замість того, щоб звертати увагу на 30, повторю цифру, 30 справ ДБР, які пов'язані так чи інакше з Порошенком і з його, так би мовити, товаришами, 30 справ в ДБР. Венедіктова керувала ДБР, скільки там пройшло? Я не знаю, ну, пів року керувала. Чому ці справи не розслідуються? Мене хвилює наступний момент. Всі антикорупційні органи повернули на казначейський рахунок 14 тис грн, з'ївши при цьому 7 млрд на свої витрати", - обурився експерт.

Новини за темою: Мамка: Правоохоронці почали тиснути на депутатів від "Опозиційної платформи - За життя" через вимоги розслідувати діяльність американських баклабораторій

Як повідомляли раніше, керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що відомство готує спростування звинувачень генерального прокурора Ірини Венедиктової.