Кацман: Міністром культури призначили Ткаченка, проти якого відкрито кримінальну справу щодо корупції

Олександр Ткаченко

telekritika.ua

Міністром культури та інформаційної політики призначено Олександра Ткаченка, проти якого відкрито кримінальну справу щодо корупції. Про це заявив ZIK політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Влада просунула Олександра Ткаченка на посаду міністра культури, незважаючи на відкриту кримінальну справу – відмінний приклад того, що нова команда і не збирається боротися з корупцією", - зазначив він.

Як повідомлялося, призначення Ткаченка на посаду міністра культури та інформаційної політики на сьогоднішньому засіданні Ради підтримали 263 народних депутатів.

Новини за темою: У 2014 році Ткаченко зробив усе, щоб одна частина України ненавиділа іншу, - Добкін

До цього він виконував обов'язки голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики та був народним депутатом від фракції "Слуга народу".

Новини за темою: Не можна призначати на посаду міністра людину, яка має конфлікт інтересів, – Журавський про Ткаченка

Примітно, що проти призначення Ткаченка на посаду в уряд активно виступали представники культури. Днями колектив "Укркінохроніки" звинуватив посадовця в спробі рейдерського захоплення, а Гільдія кінематографістів Одеси звернулася до президента Зеленського, акцентуючи увагу на тому, що Ткаченко перетворив Одеську кіностудію на кладовище.

Loading...