Карпати завалило снігом: Подекуди висота покриву перевищила 1,5 метра

У деяких районах сила вітру досягає 28 м/с

Снігопад в Карпатах Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах

У понеділок, 24 лютого, в Українських Карпатах трапилися потужні заметілі, в деяких гірських районах висота снігового покриву перевищила 1,5 метра. Про це повідомляє у Facebook Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах

Згідно з повідомленням, за даними сніголавинних станцій станом на 08:00 24 лютого на сніголавинній станції Пожежевська: температура повітря: -2,6°С, вітер: північно-західний 7-9 м/с, хмарно, сніг. Висота снігового покриву становить 34-154 см, сніг свіжий, нестабільний, слабо закріплений. 

Також на сніголавинній станції Плай: температура повітря:-3,2°С, вітер: північно-західний 24-28 м/с, хмарно. Висота снігового покриву становить 31-76 см, сніг свіжий, щільний, добре закріплений.

На сніголавинному посту Драгобрат: температура повітря -3,1°С, сніг, хуртовина. Висота снігового покриву становить 138 см.

Як зазначає Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост, на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, хуртовина, видимість обмежена до 30 м. Вітер західний, південно-західний 12-14 м/с. Температура повітря -6°С. 

Снігопад в Карпатах Чорногірський пошуково-рятувальний пост

Нагадаємо, у понеділок зранку, 24 лютого, в Івано-Франківській області негода повалила дерево перед рейсовим автобусом, в результаті чого постраждав один пасажир.

Loading...