Карасьов і Пальчевський вибачилися за свою помилку в ефірі

Політолог Вадим Карасьов Фото з відкритих джерел

В ефірі телеканалу "NewsOne" український політолог Вадим Карасьов зробив заяву, в якій спростував раніше озвучену неправдиву інформацію про існування в нацистській Німеччині єврейських дивізій СС, яке було висловлено під час прямого ефіру суспільно-політичного ток-шоу, в рамках дискусії, присвяченій Дню перемоги.

Він також вибачився за цю помилку. Про це повідомляє Інформаційне агентство 1News з посиланням на прес-службу телеканалу.

Також вибачення приніс Андрій Пальчевський у своєму відео.

Додатково канал розмістив в своєму ефірі спростування даної інформації і вибачився перед глядачами в рамках програми "Український формат".

"У попередньому випуску ток-шоу "Український формат" в дискусії фрагментарно обговорювалась неправдива інформація про існування так званої "Еврейської дивізії СС", яка нібито існувала в нацистській Німеччині. Після опрацювання теми офіційно заявляю, що ця інформація не відповідає дійсності. Єврейської дивізії СС – не існувало. Приносимо вибачення за цю помилку в нашому ефірі", – повідомив ведучий Віталій Дикий.

Прес-служба телеканалу зауважує, що редакція не ставить під сумнів загальноприйнятну правду і з особливою повагою та шаною ставиться до усіх народів, які пройшли воєнний жах 40-их років. Політика телеканалу спрямована на об‘єднання та збереження історичної пам‘яті та справедливості.

Loading...