Новини » Події Читать эту новость на русском

"Карантин вихідного дня": З Кабміну хочуть стягнути 500 тис. гривень моральної шкоди

Фото з відкритих джерел

За минулий тиждень до ОАСК надійшло три позови про оскарження "карантину вихідного дня"

В Окружний адміністративний суд Києва із позовом до КМУ звернувся житель Чернігівської області, який вимагає скасувати "карантин вихідного дня" та стягнути з уряду моральну шкоду у розмірі 500 тис. гривень. Про це повідомляє пресслужба ОАСК

Згідно з повідомленням, серед вимог позову – скасувати постанову уряду, якою було введено "карантин вихідного дня".

Зокрема, йдеться про оскарження змін до постанови КМУ "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", внесених 11 листопада 2020 року.

Новини за темою: У Вінниці "карантин вихідного дня" хочуть перенести на понеділок і вівторок, аби підтримати бізнес

Окрім цього, позивач також просить суд стягнути з Кабінету міністрів України на його користь компенсацію за заподіяну моральну шкоду у розмірі 500 тис. грн. Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Слід зауважити, що минулого тижня до ОАСК надійшло три позови про оскарження "карантину вихідного дня", наразі судом відкрито провадження у справах за двома позовами, третю позовну заяву суд залишив без руху для усунення позивачем недоліків.

Новини за темою: Кабмін продовжив виплати на дітей ФОПам, які обмежили свою роботу в умовах карантину

Нагадаємо, раніше до Конституційного суду України звернулись 48 народних депутатів щодо неконституційності низки положень у рішенні про впровадження "карантину вихідного дня"

Loading...