"Карантин вихідного дня" в Україні можуть запровадити вже з наступного тижня

Максим Степанов МОЗ

Глава МОЗ зазначив, що у відомстві розуміють, що до цього треба підготуватися

В Україні можуть ввести "карантин вихідного дня" вже з наступного тижня. Він передбачає посилення обмежень у неробочі дні, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі "Право на владу".

За його словами, такі заходи повинні допомогти певною мірою розірвати ланцюги передачі вірусу через обмеження спілкування між людьми.

"Коли ми дивимося на ситуацію в країні, то розуміємо, що не можемо ввести локдаун, як це роблять у деяких країнах. Ні два, ні три тижні. Тому ми змушені вводити жорсткий карантин на суботу і неділю. У ці дні у нас будуть працювати продуктові магазини, аптеки і транспорт. Все інше має не працювати.

Це точно не буде на ці вихідні. Ми розуміємо, що треба підготуватися. Я не виключаю, що ми будемо пропонувати це зробити вже з наступних вихідних", - наголосив Степанов.

Новини за темою: "Карантин вихідного дня": Коли в Україні очікувати на локдаун та чорну зону

Нагадаємо, нещодавно Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні можуть запровадити "карантин вихідного дня" через збільшення захворюваності на коронавірус COVID-19. Зокрема, він наголосив, що МОЗ буде просити Кабінет міністрів посилити карантинні обмеження в країні.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що під час "карантину вихідного дня" обмеження будуть більш жорсткими. На вихідні передбачається закриття розважальних центрів, театрів, кінотеатрів, фітнес-залів.

Loading...