"Карантин вихідного дня" - це один з кроків до повного локдауну, - Рубан

Олег Рубан Укрінформ

Глава Держспоживслужби Києва зазначив, що про локдаун можна говорити, якщо на другий-третій тиждень не буде зниження захворюваності COVID-19

Введення "карантину вихідного дня" повинно дати результат на другий-третій тиждень, якщо результату не буде - можливий повний локдаун. Про це заявив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан у коментарі "РБК-Україні".

"Карантин вихідного дня" вводиться, щоб знизити активність населення. Згідно з інкубаційним періодом - в середньому 7-8 діб, ми побачимо результат на другий-третій тиждень зі зниження захворюваності. Якщо результату не буде - можна говорити про малоефективний захід.

"Карантин вихідного дня" - це один з кроків до повного локдауну. Якщо він не дасть ефективного результату, то дійсно для України потрібно буде оголошувати локдаун", - вважає глава Держспоживслужби Києва.

Рубан додав, що "карантин вихідного дня" показує різні результати в різних країнах.

"У деяких країнах він застосовувався позитивно, в деяких - негативно, тому все залежить від правильного застосування зазначеного заходу", - резюмував він.

Новини за темою: Кабмін вводить "карантин вихідного дня": Чи вийде домовитися з COVID-19 про перемир'я?

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження "карантину вихідного дня". Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними. Наразі повідомляється про обмеження 14-15 листопада, 21-22 листопада та 28-29 листопада.

Loading...