"Карантин вихідного дня" тривав три тижні поспіль, але компенсатори досі не запровадили, – Левченко

Народний депутат VIII скликання Юрій Левченко Скріншот із відео

У питанні запровадження обмежень слід було йти від протилежного – вивчити, чи є можливість компенсувати втрати українцям, каже екснардеп

"Карантин вихідного дня" тривав три тижні поспіль, але жодні компенсатори, які обіцяли запровадити, так і не з’явилися.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат VIII скликання Юрій Левченко.

Гість ток-шоу вважає, що у ситуації із запровадженням "карантину вихідного дня" чи локдауну слід іти від зворотного – спочатку потрібно було подивитися, чи є можливості компенсувати втрати українцям, які втрачають роботу та можливість існувати внаслідок таких обмежувальних заходів.

"Якщо такі можливості є – а такі можливості насправді є, треба спочатку запровадити ці компенсатори, а потім говорити про будь-які "карантини вихідного дня", про будь-які локдауни тощо, а не навпаки. Бо ми бачимо, що буде скоро четвертий "карантин вихідного дня"… Було три поспіль, і вони досі ті компенсатори, про які вони говорили, які вони запровадять щодо тих вихідних, вони досі їх не запровадили", – зазначив Юрій Левченко.

Новини за темою: Новий локдаун вдарить по ВВП та валютному курсу, – економісти

Політик продовжив: "Так само зараз ми дивимося, що сьогодні у Верховній Раді тільки включили у порядок денний відповідний законопроєкт – навіть не голосували у першому читанні, а тільки у порядок денний включили, – щодо компенсацій малому і середньому бізнесу, людям, які втрачають роботу від можливого локдауну. Але це тільки у порядок денний включили, це, по-перше, а по-друге, там, відверто, смішні компенсатори".

Новини за темою: Від росту пенсій і зарплат до ймовірного повного локдауну на новорічні свята: Топ головних змін із 1 грудня в Україні

Як повідомляли, секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов підтвердив, що локдаун в країні буде, але точної дати поки що нема.

Раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що під час консультацій щодо запровадження локдауну питання щодо обмеження транспорту не обговорювали.

Loading...