Карантин в Україні: Який штраф чекає керівників за звільнення

Фото з відкритих джерел

У разі незаконного звільнення працівники можуть звертатися на 102 або писати заяву в поліцію

Заступник голови Нацполіції Максим Цуцкірідзе розповів, яке покарання загрожує керівникам, які незаконно звільняють працівників під час карантину в Україні. Про це повідомляє пресслужба МВС. 

Зокрема, правопорушникам може загрожувати штраф до 51 тис. грн або виправні роботи, а також позбавлення права обіймати певні посади або виправні роботи на строк до 2 років.

Цуцкірідзе наголосив, що у разі незаконного звільнення працівники можуть звертатися на 102 або писати заяву в поліцію за статтею 172 Кримінального кодексу України (Грубе порушення законодавства про працю).

"Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000 - 51 000 гривень). Або позбавлення права обіймати певні посади. Також керівників можуть позбавити права займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або покарати виправними роботами на строк до двох років", - резюмував заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 18 випадків інфікування коронавірусом COVID-19, два з них - летальні.

З 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

Loading...