Карантин в Україні продовжено до 22 червня, - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Очільник уряду зазначив, що постанову про продовження карантину буде опубліковано завтра

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 22 червня. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

"Уряд підтримав рішення щодо пом'якшення карантинних обмежень з 22 травня. Водночас ми подовжуємо карантин до 22 червня та переходимо до адаптивної моделі. Це дасть змогу регіональним комісіям ТЕБ і НС посилювати протиепідемічні обмеження на місцях у разі виявлення спалахів захворювання. Або послаблювати їх, якщо це не суперечить встановленим обмеженням на загальнонаціональному рівні, а епідемічна ситуація відповідає трьом визначеним критеріям", - зазначив він.

Telegram-канал Дениса Шмигаля

При цьому Шмигаль додав, що постанову про продовження карантину буде опубліковано завтра.

Новини за темою: Для виходу з карантину в регіонах запроваджують три критерії, - Степанов

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд дозволить роботу громадського транспорту з 22 травня, а роботу дитсадків і метрополітену з 25 травня.

Окрім того, МОЗ ініціювало громадське обговорення тимчасових рекомендацій під час II і III етапів виходу з карантину. Також у відомстві заявили, що в цьому році українці матимуть пляжний сезон.

Карантин в Україні діє з 12 березня у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Обмеження Кабміну передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з іншими країнами світу.

Loading...