Карантин в Україні діятиме до 22 червня, - МОЗ

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

Ляшко також не виключив, що у випадку стрімкого зниження захворювань карантин в Україні може бути скасований передчасно

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що карантин в Україні буде тривати до 22 червня. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1", пише "РБК-Україна".

При цьому він зазначив, що обмеження будуть пом’якшуватись. Ляшко порівняв епідситуацію в Україні та Польщі, зазначивши схожість сценаріїв поширення вірусу.

Новини за темою: Новий етап виходу з карантину повинен відбуватися кожні 10 днів, - МОЗ

"Тому на плато ми будемо ще перебувати. Однак ми не можемо враховувати сезонність. Оскільки ще ми не розуміємо, як вірус себе буде вести влітку в наших умовах. Тому питання в тому, що ми говоримо, що ми десь до 22 червня будемо подовжувати карантин, але він буде адаптивний з пом'якшувальними заходами, але все буде залежати від епідситуації", - зазначив чиновник.

Ляшко також не виключив, що у випадку стрімкого зниження захворювань карантин в Україні може бути скасований передчасно.

Новини за темою: У метро без жетонів: Київський метрополітен розповів про нові правила перевезення пасажирів під час карантину

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд дозволить роботу громадського транспорту з 22 травня, а роботу дитсадків і метрополітену з 25 травня.

Окрім того, МОЗ ініціювало громадське обговорення тимчасових рекомендацій під час II і III етапів виходу з карантину. Також у відомстві заявили, що в цьому році українці матимуть пляжний сезон.

Карантин в Україні діє з 12 березня у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Обмеження Кабміну передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з іншими країнами світу.

 

Loading...