live

Карантин на Львівщині продовжили до 29 травня

ЛОДА Фото з відкритих джерел

Епідеміологічна ситуація в області погіршується

У Львівській області динаміка захворюваності на COVID-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів, відтак сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було ухвалене рішення продовжити карантин до 29 травня. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

"На Львівщині вже кілька тижнів спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації. За попередню добу коронавірус підтвердили у 65 осіб, ще 53 особи госпіталізували із підозрою на коронавірусну інфекцію", - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За його словами, зарано говорити про суттєве послаблення карантину в області.

Новини за темою: МОЗ: Майже половина українських областей не готова до другого етапу послаблення карантину

"Ми свідомі того, що українці втомились від карантинних заходів, однак статистика Львівщини свідчить лише про приріст захворюваності. Вкотре наголошую на дотриманні заходів особливої безпеки і гігієни", - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Козицький також зазначив, що на Львівщині здійснюють у 6 разів більше ПЛР тестувань, аніж це прописано у постанові Міністерства охорони здоров’я України.

"Динаміка погіршується, по Львову динаміка вкрай негативна. Карантин треба посилювати. Все більше людей, потрапляють до медзакладів із важкими формами. У Львові захворюваність надзвичайно висока", - зазначив керівник Лабораторного центру Роман Павлів.

Відтак, комісія ухвалила рішення продовжити карантин на території області до 29 травня.

Новини за темою: Київська область не буде послаблювати карантин

Нагадаємо, Кабінет міністрів України опублікував постанову про продовження карантину до 22 червня з ослабленнями.

Втім, згодом стало відомо, що низка областей, зокрема Закарпатська не планує пом’якшувати карантинні заходи.

Loading...