Карантин можуть посилити: Вінниця наближається до "червоної межі" через кількість хворих

Олександр Шиш Фото з відкритих джерел

Станом на 25 травня у Вінниці лабораторно підтверджено вже 514 випадків COVID-19

У Вінниці після послаблення карантину зростає кількість хворих на коронавірусну хворобу COVID-19, унаслідок чого в місті можуть посилити карантинні заходи. Про це заявив директор департаменту охорони здоров'я Олександр Шиш, повідомляє пресслужба міської ради. 

Як зазначається, причиною негативної динаміки стало нехтування правилами карантину. Так, місцеві мешканці перестали носити маски, дотримуватись дистанції, обробляти руки антисептиком тощо.

Новини за темою: Послаблення обмежень – не для всіх: Підприємці у Вінниці та Луцьку вийшли на акції протесту

"Наразі майже 78 % захворілих мають легкий або безсимптомний перебіг хвороби і перебувають вдома – лікуються амбулаторно. Якщо у людини саме так проходить реакція на коронавірус, вона може не здогадуватись про зараження і продовжуватиме поширювати COVID-19 серед усіх, з ким спілкується", - зазначили в пресцентрі.

За словами Олександра Шиша, на момент введення адаптивного карантину показник інцидентності у місті був 26, а по області - 9.

"І це дозволило Кабінету міністрів включити Вінницький регіон до числа тих, де може бути застосований адаптивний карантин. Станом на неділю, ми бачимо, що в місті збільшується кількість нових випадків. І якщо така динаміка буде продовжуватися, то ми перейдемо за "червону межу" показника інцидентності. На сьогодні він вже 11. Тобто, за три дні ми набрали дві одиниці", - зазначив директор департаменту охорони здоров'я.

Новини за темою: МОЗ розробляє механізм введення адаптивного карантину в регіонах, - Степанов

Нагадаємо, нещодавно у Вінницькій області села Висока Гребля та Андріяшівка було закрито на в'їзд та виїзд через зараження місцевої жительки коронавірусною хворобою СОVID-19.

Loading...