Канікули в школах з 15 жовтня, а для студентів - дистанційне навчання: Уряд підтримав рекомендації МОН

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Шкільні канікули хочуть провести до 30 жовтня

Кабінет міністрів рекомендує почати канікули в українських школах з 15 жовтня, а також перейти на дистанційне навчання в закладах вищої освіти та профтехах до 15 листопада. Про це написав у своєму Telegram-каналі прем'єр-мініст Денис Шмигаль. 

"Рекомендується закладам середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня. Відповідне рішення погодила Державна комісія ТЕБ та НС", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Адаптивний карантин в Україні подовжили до кінця року, деякі обмеження посилили

Окрім цього, уряд рекомендує закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада.

Новини за темою: Садовий, попри рекомендації МОН, пропонує розпочати осінні канікули у школах Львова з 19 жовтня

Нагадаємо, в умовах погіршення ситуації із розповсюдження коронавірусу COVID-19 Міністерство освіти та науки надіслало лист керівникам закладів загальної середньої освіти, в якому рекомендує провести осінні канікули для школярів з 15 по 30 жовтня 2020 року.

Також Міністерство освіти та науки рекомендувало запровадити дистанційне навчання в закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року. 

Loading...