Канадський співак Ніл Янг подав в суд на Трампа за використання його творчості у політичних мітингах

Музикант Ніл Янг Фото з відкритих джерел

Артист обурився через використання своїх пісень у "антиамериканській кампанії невігластва і ненависті"

Канадський співак та музикант Ніл Янг подав у суд на президента Сполучених Штатів Дональда Трампа через те, що американський політик використав його пісні на мітингах. Про це йдеться на офіційному сайті артиста

Як зазначається, починаючи з 2015 року під час політичних мітингів на підтримку Дональда Трампа часто використовували пісні "Rockinʼin the Free World" і "Devilʼs Sidewalk". За словами співака, востаннє це було у червні цього року. 

Так, канадський артист висловив обурення цим фактом та заявив, що проти використання своїх музичних творів у "антиамериканській кампанії невігластва і ненависті". 

Крім цього, Ніл Янг додав, що забороняв передвиборчому штабу Трампа включати пісні на акціях. Однак, як пише сам співак, його вимогу умисне проігнорували.

Новини за темою: Прокуратура США розслідує можливе банківське шахрайство з боку Трампа

У зв'язку з цим він подав до Федерального суду Нью-Йорка позов до передвиборчого штабу Дональда Трампа та вимагає компенсації. Точну суму, на яку претендує музикант, поки не уточнюють.

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп використав фотографію Майдану в Україні 2014-2015 років для одного зі своїх політичних плакатів. Так, ілюстрація сутичок в Україні на політичному плакаті ілюструє "хаос і насильство", які, за задумкою, може побороти чинний американський лідер.  

Loading...