Канадська поліцейська місія передала Нацгвардії 17 тис. респіраторів

Канадські правоохоронці планують також тренувати нацгвардійців

Респіратори, надані Канадською поліцейською місією Національна гвардія України

Канадська поліцейська місія в Україні передала засоби індивідуального захисту, а саме 17 тис. респіраторів, для особового складу Національної гвардії, який залучається до виконання завдань із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Нацгвардії.

"Ми раді допомогти Нацгвардії України та зацікавлені у розвитку співпраці з нею. Для нас важливо, що ми можемо допомогти зберегти здоров'я вашим бійцям, адже Канада зараз має подібні виклики, і це нам близько, це ознака тісного партнерства між нашими країнами", – зауважив Джон Робін, суперінтендант, керівник Канадської поліцейської місії в Україні (CPMU).

Як зазначається, розвантаження вантажу відбулося у 25 бригаді з охорони громадського порядку, де окрім командир Канадської поліцейської місії, був присутній полковник Олег Михайлик, начальник військово-медичного управління ГУНГУ.

Нагадаємо, напередодні уряд Канади та Офіс управління ООН з обслуговування проєктів в Україні передали Збройним силам України 7 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

Loading...