Камери відеореєстрації порушень ПДР зафіксували антирекорд швидкості, - Геращенко

Водій їхав зі швидкістю 210 км/год по трасі у напрямку Харкова

Водій-рекордсмен за перевищенням швидкості руху Facebook-сторінка Антона Геращенка

Системи фото- та відеореєстрації порушень правил дорожнього руху, які почали свою роботу тільки 1 червня, вже зареєстрували антирекорд перевищення швидкості. Про це написав на своїй сторінці у Facebook заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.  

"Антирекордсменом сьогоднішнього дня став Porsche Cayenne, водій якого, культивуючи велич автовиробників, цинічно нехтуючи встановленими суспільством обмеженнями, промчав сьогодні зі швидкістю 210 км/год по трасі Київ - Харків", - йдеться у повідомленні.

Він також розповів, що заслужений штраф у розмірі 510 грн буде спрямовано власнику цього авто за місцем реєстрації в місто Полтаву.

За словами Геращенка, за період роботи камер було зафіксовано ще один антирекорд. Один і той же автомобіль із номером ХХ7799ХХ здійснив 11 порушень за день. 

Новини за темою: На 40% зменшилася кількість порушень ПДР за добу, - Аваков

Нагадаємо, у понеділок, 1 червня, за менш ніж десять хвилин від початку роботи системи фото- та відеореєстрації порушення правил дорожнього руху було зареєстровано 262 випадки перевищення швидкості

Loading...