Кабмін зняв заборону на експорт масок і респіраторів

Продаж масок за кордон був останньою забороною на експорт

ВООЗ опублікувала рекомендації щодо носіння масок дітьми

Фото з відкритих джерел

В Україні зняли заборону на експорт засобів індивідуального захисту. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка у Фейсбук.

Зазначається, що це була остання "експортна заборона", введена у зв’язку з пандемією коронавірусу. "Мінекономіки і МОЗ дійшли згоди, що на сьогодні можна відійти від заборони до моніторингу експорту. Уряд підтримав це рішення", – написав Качка.

Чиновник додав, що строк дії заборони сплив ще 1 серпня, й він не був продовжений. "Від початку карантину для мене було вкрай важливим, щоб заборон не було взагалі, а якщо їх не можна було уникнути - то вони були найменшими", – відмітив заступник міністра.

Новини за темою: Уряд хоче штрафувати власників громадських місць за відсутність масок у відвідувачів

Нагадаємо, на початку липня президент Володимир Зеленський припустив, що незабаром Україна може дозволити продаж медичних масок за кордон, оскільки ситуація із наповненням лікарень та аптек це дозволяє.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко тоді позитивно відреагував на таку ідею. Проте він говорив про дозвіл квотного продажу масок за кордон.

Loading...