Кабмін змінив порядок перетину КПВВ з Кримом: Кому не потрібна самоізоляція

КПВВ на адмінмежі з Кримом Фото з відкритих джерел

Відповідне рішення уряд ухвалив на сьогоднішньому засіданні

Кабінет міністрів вніс зміни до порядку перетину КПВВ на адміністративній межі з окупованим Кримом. Відтепер самоізоляція не обов'язкова у разі отримання негативного результату тесту ПЛР. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Самоізоляція не обов'язкова у разі отримання негативного результату тесту ПЛР. Відповідне рішення прийнято урядом сьогодні, 12 серпня", - вказано у повідомленні.

Також спрощено правила перетину КПВВ абітурієнтам з тимчасово окупованих територій: їм не потрібно проходити обов'язкову самоізоляцію.

Таким чином, відтепер перетнути КПВВ можуть громадяни України та члени їх сімей (без дозволу голови Держприкордонслужби та погодження Мінреінтеграції) за умови негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або за умови дотримання умов самоізоляції протягом 14 днів з використанням електронного сервісу "Дій вдома":

  • місце проживання яких зареєстровано на підконтрольній Україні території при виїзді з тимчасово окупованої території АР Крим і Севастополя;
  • місце проживання яких зареєстровано в Криму або Севастополі при в’їзді на тимчасово окуповану територію півострова;
  • у разі, якщо перетин здійснюється для захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

Крім того, чинним залишається перелік дозволених гуманітарних підстав перетину КПВВ на адмінмежі з Кримом.

Новини за темою: У Зеленського назвали умови для перетину адмінмежі з Кримом

Нагадаємо, Україна опрацює рекомендації Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) щодо спрощення режиму проходження КПВВ на лінії розмежування на сході України для найбільш вразливих верств населення

Loading...