Кабмін змінить критерії для червоної зони карантину, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Також будуть обмеження, які стосуються масових заходів. Це буде стосуватися всіх зон карантину

Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України приймуть рішення, що стосуються критеріїв по зонах карантину, де змінять критерії для червоної зони. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на джерело в уряді.

Також співрозмовник видання нагадав, що після селекторного засідання з головами ОДА, яке ініціював прем'єр Денис Шмигаль, буде урядове засідання.

Після цього, за його словами, може відбутися засідання Державної та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Саме вона прийме рішення про оновлення зон карантину.

Як зазначається, червона зона буде встановлюватись за спільним рішенням Державної та регіональної комісій ТЕБ та НС в разі: завантаженості більше ніж 75% ліжок в закладах охорони здоров'я регіону протягом 5 днів поспіль; перевищення середнього по країні рівня захворюваності COVID-19 на 100 тис. населення за 14 днів більше ніж в 5 разів.

Помаранчевий рівень небезпеки встановлюється в разі: завантаженості від 50% до 75% ліжок в закладах охорони здоров'я протягом п'яти днів поспіль; проведення в регіоні тестування методом ПЛР і імуноферментного аналізу протягом п'яти днів поспіль в кількості меншій, ніж 24 на 100 тис. населення щодня.

Новини за темою: МОЗ почало підготовку тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус

Раніше повідомлялося, що станом на ранок 9 жовтня кількість хворих на коронавірус в Україні становить 250 538 людей, за минулу добу виявили рекордно велику кількість нових випадків COVID-19 — 5804.

Loading...