Кабмін збільшив максимально дозволену кількість пасажирів у громадському транспорті

Фото з відкритих джерел

Раніше було ухвалено, що в умовах карантину в громадському транспорті допускається перевезення не більше 10 пасажирів одночасно

Кабінет Міністрів дозволив заповнювати громадський транспорт пасажирами у кількості не більше половини від кількості місць для сидіння під час карантину (до 24 квітня). Про це йдеться у постанові Кабміну №239 від 25 березня, яку оприлюднено на сайті уряду.

"До 24 квітня 2020 заборонити регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні, крім перевезення в міському електричному (трамвай, тролейбус) та на автомобільному транспортних засобах, які здійснюють регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, кількість пасажирів яких одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів", - йдеться в ньому.

Відповідно до змін в акти, які стосуються руху транспорту, вищевказане обмеження по кількості пасажирів поширюється і на транспортні засоби та автобуси, що виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

Новини за темою: В Офісі президента дали кримчанам поради щодо карантину

Зазначимо, раніше було ухвалено, що в умовах карантину допускається перевезення не більше 10 пасажирів одночасно в трамваї, тролейбусі та автобусі на регулярних маршрутах і в автобусах, які курсують у режимі маршрутного таксі.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив термін карантину в Україні до 24 квітня і ввів режим надзвичайної ситуації по всій країні.

Loading...