live

Кабмін визначив перелік осіб, які потребують самоізоляції

У певних випадках особам на самоізоляції дозволено ходити в магазин та аптеку

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України визначив перелік осіб, які потребують дотримання режиму самоізоляції. Про це йдеться у постанові уряду № 255 від 2 квітня.

Згідно з документом, особами, які потребують самоізоляції, є:

  • особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв'язку з виконанням службових обов'язків;
  • особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації;
  • особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об'єктів критичної інфраструктури.

Як зазначається, особи, які потребують самоізоляції, зобов'язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

Водночас, якщо у осіб на самоізоляції (крім хворих на COVID-19), немає родичів чи знайомих, які могли б про них попіклуватися, то їм дозволяється відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції, за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок без клапану видиху. Також таким особам дозволяється двічі на день вигул домашніх тварин.

Нагадаємо, від початку карантину співробітники Національної поліції за порушення самоізоляції склали 153 адміністративні протоколи.

Loading...