Кабмін протягом тижня запустить громадський транспорт, метро і відкриє дитсадки

Київський метрополітен. Станція "Дніпро" Фото з відкритих джерел

З 22 травня уряд дозволить роботу громадського транспорту, а з 25 травня - роботу дитсадків і метрополітену

Уряд дозволить роботу громадського транспорту з 22 травня, а роботу дитсадків і метрополітену з 25 травня. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Дію карантину буде продовжено, але ми переходимо, як і обіцяли, до адаптивного карантину. Вже з 22 числа буде прийнятий ряд пом'якшень щодо карантину. Ми дозволимо рух міського та приміського наземного транспорту, ми вирішимо проведення спортивних змагань, ми також відкриємо готелі, крім хостелів, дозволимо роботу готелів без роботи ресторанів і басейнів. Також буде пом'якшена можливість проведення служб у храмах", - сказав він.

Прем'єр пояснив, що служби в храмах для парафіян можна буде проводити за умови не більше 1 людини на 10 кв. м релігійних споруд.

"З 25 числа уряд дозволить роботу дитячих садків і роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація. Тут будемо працювати спільно з місцевою владою", - додав Шмигаль.

За його словами, дані рішення будуть прийняті на засіданні уряду 20 травня.

Новини за темою: У МОЗ запропонували умови роботи дитсадків під час карантину

Нагадаємо, раніше МОЗ ініціював громадське обговорення тимчасових рекомендацій під час II і III етапів виходу з карантину. Також у відомстві заявили, що в цьому році українці матимуть пляжний сезон.

Loading...