Кабмін продовжить карантин до 11 травня, – Денис Шмигаль

Денис Шмигаль kmu.gov.ua

План виходу з карантину складається з п'яти етапів

Кабінет міністрів України планує продовжити карантин через загрозу поширення коронавірусу COVID-19 до 11 травня.

Про це під час засідання Кабінету міністрів повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

Денис Шмигаль заявив, що пік захворюваності на COVID-19 очікується на початку травня.

"Виходячи з цього, уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня, оскільки, за розрахунками Академії наук, піку ми очікуємо в період між 3 і 8 травня. У нас є дуже чіткий план виходу з карантину. План складається з 5 етапів. У нас є стартова точка реалізації цього плану. Ми її умовно можемо назвати день "К", тобто день кінця карантину", – заявив Денис Шмигаль.

"Якщо все буде добре і епідеміологічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків, скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об'єктів побутових послуг. Можливі інші пом'якшувальні заходи, які також будуть анонсовані залежно від розвитку ситуації у перших числах травня. Такі дії дозволять повернути частину людей на роботу, покращать, звісно ж, емоційне здоров'я українців та дадуть старт розігріву економіки", - сказав Денис Шмигаль.

Як повідомляли, станом на 9:00 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 424 пацієнти одужали.

Loading...