Кабмін посилив карантинні заходи: Що і де змінилося

Фото з відкритих джерел

Також уряд продовжив карантин до листопада

Кабінет міністрів посилив обмежувальні заходи в період карантину на території областей через зростання кількості хворих на COVID-19. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 26 серпня, повідомляє "РБК-Україна". 

Згідно з повідомленням, у регіонах, які потрапили у "зелену" зону, забороняється проведення дискотек, діяльність розважальних закладів та нічних клубів. Окрім цього, заборонена робота закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

Новини за темою: Кількість хворих на коронавірус в Україні перевищила 110 тисяч, за добу підтвердили 1670 нових випадків

Також постанова Кабміну передбачає заборону проведення концертів, окрім тих, які проводяться закладами культури. Однак концерти дозволяють проводити тим, для кого це протягом останнього року є основним видом діяльності.

У документі передбачено, що органам місцевого самоврядування надається право на доступ до даних електронного сервісу "Дій вдома" для контролю осіб, які підлягають самоізоляції, обсервації, також щодо осіб, які порушили правила карантину.

Новини за темою: Кабмін заборонив в'їзд в Україну для іноземців до кінця вересня

Нагадаємо, сьогодні, 26 серпня, під час засідання уряду Кабінет міністрів України прийняв рішення про продовження карантину в країні до листопада.

Loading...