Кабмін не планує вносити зміни у режим роботи громадського транспорту на час карантину, - Степанов

Голова МОЗ Максим Степанов МОЗ

Рішення перевізників брати більшу кількість людей у салон, ніж це дозволено, є безвідповідальним, наголошує міністр

Кабмін не має наміру вносити зміни в режим роботи громадського транспорту в період карантину стосовно кількості пасажирів, які можуть перебувати в салоні. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Він нагадав, що в період дії карантину кількість пасажирів, яких можуть перевозити в громадському транспорті, обмежена кількістю місць для сидіння.

"Ці правила загальні на всій території країни. Вони не змінювалися, не змінюються і не плануються змінюватися", - повідомив міністр.

Степанов назвав рішення перевізників і органів місцевого самоврядування брати більше пасажирів безвідповідальним і звинуватив їх у байдужості до здоров'я українців.

За його словами, транспорт в період епідемії є одним з місць підвищеного ризику зараження через перебування великої кількості людей у замкнутому просторі.

Новини за темою: Хто постраждав найбільше і що робити далі: В ООН відзвітували про коронавірус в Україні

Нагадаємо, з початку пандемії в Україні зафіксували 201 305 випадків COVID-19, з них 3996 летальних, а побороти хворобу змогли 88 453 людини.Loading...