Кабмін заборонив в'їзд в Україну для іноземців до кінця вересня

Глава Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Водночас передбачається низка винятків

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд  закрив кордони на в'їзд іноземних громадян до 28 вересня. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну 26 серпня, повідомляє "РБК-Україна". 

"Уряд сьогодні розгляне питання про те, щоб до кінця вересня, майже до кінця вересня, закрити кордони для в'їзду іноземних громадян. Звичайно, окрім тих іноземців, які мають дозволи на проживання в Україні", - сказав Шмигаль на початку засідання.

Новини за темою: Зеленський запропонував пом'якшити умови в'їзду в Україну для білорусів

Згодом члени уряду підтримали відповідне рішення. Таким чином, рішення почне діяти з 00:00 29 серпня до 28 вересня. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, обмеження не стосуватимуться іноземців, які мають дозвіл на проживання в Україні.

Також воно не стосується іноземних громадян, які прямують транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд протягом двох днів, осіб, які навчаються в українських вишах, представників міжнародних місій або тих, хто прибуває на запрошення дипломатичних представництв України тощо.

Аваков додав, що в рамках постанови пропонується відкорегувати порядок пропуску на КПП з окупованими територіями ОРДЛО та на адміністративному кордоні з АР Крим. Також відомо, що МЗС України поінформує міжнародних партнерів про відповідне обмеження.

Новини за темою: Єгипет посилив правила в'їзду для туристів по всій країні

Нагадаємо, напередодні в Офісі президента заявили, що уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян із країн, які потрапляють у "червону зону".

Loading...