live

Кабмін дозволить пенсіонерам платити за "комуналку" по телефону

Також зробити оплату можна буде в листоноші

Комунальні платежі Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів найближчим часом ухвалить рішення щодо можливості оплатити житлово-комунальні послуги через уповноважені банки та "Укрпошту". Про це повідомляє Урядовий портал

Згідно з повідомленням, громадяни, які отримують пенсії та грошові допомоги через банківські установи, зможуть дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

Для цього потрібно зареєструватися у системі дистанційного обслуговування або зателефонувати на гарячу лінію банку і надати інформацію про перелік ЖКП, які бажають оплатити дистанційно, та необхідні дані для оплати послуг з їх рахунків.

Як зазначається, одержувачі пенсій та грошових допомог також зможуть оплачувати житлово-комунальні послуги безпосередньо у листоноші під час отримання пенсії та грошової допомоги, або замовивши відповідну послугу, зокрема, телефоном.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у новому законопроєкті про державний бюджет уряд пропонує парламенту збільшити видатки на пенсійне забезпечення із 172,6 мільярда гривень до 192,3 мільярда. 

Loading...