Кабмін досі не вирішив, чи підуть діти до школи 1 вересня, – Мандзій

Любомира Мандзій МОН

Т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій впевнена, що навчальний рік для школярів розпочнеться 1 вересня, а для студентів – 17 вересня

Виконувачка обов'язків міністра освіти Любомира Мандзій заявила, що у Кабінеті міністрів України ще немає рішення, чи підуть учні до школи 1 вересня, чи залишаться й надалі на дистанційному навчанні. Про це вона розповіла в інтерв'ю "РБК-Україна".

За її словами, всередині Кабміну немає рішення, як саме почнеться навчальний рік у школах.

"Поки "адаптивний" карантин продовжили до 31 липня, але незрозуміло, як розвиватиметься епідемічна ситуація. Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання – це збереження здоров'я учасників освітнього процесу", – пояснила Мандзій.

Вона додала, що Міносвіти разом із МОЗ до кінця червня готують протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у школах до повернення дітей з 1 вересня.

"Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоби кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні", – зазначила Любомира Мандзій.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про складання ДПА та ЗНО за бажанням

Раніше повідомлялося, що Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня.Loading...