Кабмін досі не вирішив питання із анонсованим підвищенням зарплат освітянам, - профспілка

Будівля Кабінету міністрів у Києві

Фото: Vasyl Mokan / Facebook

У Профспілці наголосили, що затягування рішення призводить до невдоволення та невизначеності на місцях із виплатою зарплати освітянам за січень

Кабінет міністрів України досі не підвищив заробітну плату працівників бюджетної сфери з 1 січня 2021 року. Про це йдеться у зверненні Профспілки працівників освіти і науки.

У Профспілці наголосили, що затягування рішення призводить до невдоволення та невизначеності на місцях із виплатою заробітної плати освітянам за січень, зокрема й авансу.

Водночас під час засідання 13 січня уряд ухвалив постанову щодо внесення змін до постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985 "Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти". 

Таким чином, Кабмін збільшив, у порівнянні з минулим роком, місячні посадові оклади працівників Українського центру оцінювання якості освіти в 1,2 раза, в регіональних центрах – в 1,5 раза.

"Неодноразово звертався до Міністерства фінансів з пропозицією погодити проєкт рішення щодо збільшення заробітної плати. Вдалося дійти принципової згоди щодо підвищення посадових окладів працівникам УЦОЯО та регіональних центрів", – сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про підвищення зарплат немедичним працівникам у галузі охорони здоров'я

Нагадаємо, також 13 січня Кабінет міністрів України підвищив мінімальний розмір посадового окладу в державних органах. Зазначається, що відповідно до постанови мінімальний оклад становитиме 4540 гривень, адже він не може бути менш ніж два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який із 1 січня становить 2270 гривень.

Loading...