Павлов на зустрічі з переможцями конкурсу "Громадський бюджет": Пишаюся тим, що працюю разом з такими ініціативними та небайдужими до майбутнього рідного міста людьми!

Голова міської організації "Опозиційна платформа - За життя" Костянтин Павлов Фото з відкритих джерел

Нові скейт-майданчики, скеледроми, розважально-ігрові комплекси для дітей, упорядковані громадські простори та багато іншого – з'являться у Кривому Розі вже наступного року

З 2016 року проведено 6 конкурсів "Громадський бюджет". За цей час активні криворіжці подали 728 проєктів у різних сферах розвитку міста.  294 громадські ініціативи отримали перемогу та були реалізовані. Під час голосування за проєкти шести конкурсів криворіжці віддали понад 742 тисячі голосів.

25 листопада відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу "Громадський бюджет-2021". Костянтин Павлов, член виконкому міськради, привітав авторів проєктів–переможців і вручив подяки модераторам та фахівцям, які були залучені до організації проведення конкурсу.

Цього року за проєкти проголосував кожен шостий криворіжець. У порівнянні з 2016 роком активність голосування зросла майже у 23 рази. Близько 80 тис. криворіжців віддали майже 229 тис. голосів за проєкти, що, на їхню думку, мають бути втілені у життя та потрібні місту і його мешканцям.

"Кожен "Громадський бюджет" - особливий. Конкурс проєктів-2021 оголошений конкурсом "Соціальних ініціатив". Я вітаю всіх переможців! Пишаюся тим, що працюю разом з такими ініціативними та небайдужими до майбутнього рідного міста людьми! Які не лише на словах переймаються благополуччям та добробутом рідного міста, а й пропонують шляхи та разом з нами роблять конкретні кроки для покращення Кривбасу. Переконаний, що всі ваші ідеї, ініціативи будуть успішно реалізовані", - зазначив Костянтин Павлов.

Крім нових та цікавих проєктів, з’явилися соціально значущі та життєво важливі, які заслуговували на перемогу та втілення у життя. "Прийнято рішення профінансувати додатково ще 11 проєктів  -  вони дійсно потрібні криворіжцям!" - підкреслив Костянтин Павлов.

Після напруженої боротьби за перемогу  криворіжці визначили 57 проєктів-переможців: 14 освітніх будуть реалізовані на базі шкіл, позашкільних і дошкільних навчальних закладів. Ці проєкти спрямовані на благоустрій освітніх установ, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, модернізацію спортивних залів, осучаснення приміщень та класних кімнат, проведення інформатизації освітнього процесу та створення сучасних інтерактивних освітніх просторів для проведення занять у нестандартній формі. 11 молодіжних, які не передбачають обов’язкового співфінансування, будуть здебільшого спрямовані на проведення різноманітних спортивних та розважально-виховних заходів.

У переможцях 6 "великих" та 13 "малих" "Муніципальних проєктів". Вони спрямовані на створення спортивних та дитячих майданчиків: скейт-площадки, футбольних та баскетбольних майданчиків, мотузкового парку та скеледрому, розважально-ігрового комплексу для дітей, благоустрій громадських просторів, відновлення пам’яток, створення комфортних зон для відпочинку та дозвілля городян; оновлення скверів та парків міста.

У новій категорії "Соціальні проєкти" 13 переможців. З них 7 проєктів спрямовані на створення комфортних умов перебування для підопічних у територіальних центрах та будинку милосердя "Затишок". Також у місті з’явиться 2 дитячі майданчики для "особливих" дітей.

"Ми вдячні міській владі за впровадження такого конкурсу та всім криворіжцям, які голосували за нас. Тепер, у наступному році, перед усіма нами постане завдання з відповідальністю втілити наші ідеї в життя", - сказав переможець конкурсу.

Loading...