Ізраїль відкрив на Донбасі оновлені джерела питної води

Ізраїль реалізував проєкт щодо чистої води на Донбасі Facebook-сторінка посольства Ізраїлю в Україні

У Донецькій області відбудували та переоблаштували вісім криниць

У вівторок, 17 листопада, Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон та заступник Посла Йоав Бистрицьки відкрили оновлені джерела чистої питної води для селищ Зайцеве і Кодема Бахмутського району Донбасу. Про це повідомляє пресслужба посольства Ізраїлю в Україні. 

"Як тільки ми дізналися, що мешканці цих селищ на сході України мають проблеми з питною водою, ми вирішили допомогти. Держава Ізраїль добре відома своїми технологічними досягненнями у водних технологіях, але у цьому випадку ми керувалися нашим гаслом "Тікун Олам", допомагаючи світові та забезпечуючи мешканцям безперешкодний доступ до чистих джерел питної води", - заявив посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон. 

Новини за темою: Литва заявила, що питання Криму заважатиме вступу України до НАТО

Як зазначається, реалізований проєкт передбачав повну відбудову та переоблаштування восьми криниць. Його фінансування було покладено на Посольство Ізраїлю та ізраїльське агентство з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV у співпраці із гуманітарною місією "Проліска".

Оновлені колодязі на Донбасі Facebook-сторінка посольства Ізраїлю в Україні

Оновлені колодязі на Донбасі Facebook-сторінка посольства Ізраїлю в Україні

Нагадаємо, раніше у ЮНІСЕФ повідомляли, що ескалація бойових дій на Донбасі створює загрози для доступу до питної води та підтримання належної санітарії для 3,2 млн осіб, у тому числі 500 тис. дітей.

Loading...