Істерику у соцмережах щодо евакуації українців з Китаю почали люди, які хочуть повернути епоху наживи на війні, – Кацман

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Володимир Кацман вважає, що простих українців не варто засуджувати через протести

Якщо зараз відкрити соцмережі і подивитися, що там відбувається, а там вся "порохоботська братія", всі ті люди, які не можуть пробачити Зеленському перемогу на виборах, всі ті люди, які бачать минулу владу майбутньою, всі ті люди, які хочуть повернути епоху, коли наживалися на війні, вони підняли неймовірну істерику у соцмережах.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.   

"Я думаю, що тут (у ситуації з протестами проти евакуації українців з Китаю.–Ред.) присутній моральний момент. Адже розлючені війною, виснажені бідністю, знервовані відсутністю держави в державі люди проявляють свої не найкращі якості. Але давайте подивимося політичну складову цього моменту. Якщо зараз відкрити соцмережі і подивитися, що там відбувається, а там вся "порохоботська братія", всі ці люди, які не можуть пробачити Зеленському перемогу на виборах, всі ті люди, які бачать минулу владу майбутньою, всі ті люди, які хочуть повернути епоху, коли наживалися на війні, вони підняли неймовірну істерику у соцмережах", – сказав Володимир Кацман.

На його переконання, саме з соцмереж і почалася така радикально негативна реакція українців на евакуацію людей з Китаю.

"Тим самим вони підштовхують людей до радикальних дій. Тому тут треба розбиратися не з тим, який поганий український народ", – вважає Володимир Кацман.

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Стало відомо, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетів у Харків. Потім повідомили, що борт  приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що усі на борту літака, який прибув з Уханя, здорові, лише трохи втомилися. Міністр МВС звернувся до громадян з проханням не впадати у паніку через евакуацію українців з Уханя.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні може прибути до Нових Санжар у Полтавській області, куди везуть евакуйованих з китайського міста Ухань.

Читайте також: "Блокпости, палаючі шини та пікети у чотирьох регіонах: Як українці чекали "своїх" з Уханя".

Loading...