Ірану доведеться виплатити компенсацію за збитий літак, – МЗС

В українському дипвідомстві вважають, що Іран виплатить гроші якщо не авіакомпанії, то страховикам

Залишки літака "МАУ", який збили в Ірані Фото з відкритих джерел

Ірану доведеться компенсувати збитки компанії "МАУ", літак якої було збито під Тегераном. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін у Фейсбук.

За словами чиновника, Іран під час переговорів підтвердив свою готовність компенсувати збитки, зокрема, й компанії "МАУ", представники якої були запрошені на переговори з української сторони.

Проте, Єнін запевнив, що Іран поверне компенсацію за збитий літак якщо не авіакомпанії, то страховим компаніям, у яких було застраховано судно, але все одно йтиметься про ті ж самі гроші.

Нагадаємо, вчора, 10 серпня, в Ірані заявили, що не будуть компенсувати авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" вартість літака, збитого в січні в Тегерані, тому що він був застрахований європейськими фірмами. Проте, це стосується саме літака, а не можливої компенсації сім'ям загиблих пасажирів і членів екіпажу.

Раніше повідомлялося, що Іран виплатить компенсації родинам загиблих у збитому літаку "МАУ" рейсу PS752 після завершення розслідування, коли будуть відомі усі обставини катастрофи.

Loading...