Інтерпол попередив про можливі злочини, пов'язані з вакциною від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Злочини можуть бути пов'язані із крадіжкою вакцини

Інтерпол попередив країни про можливі злочини, націлені на вакцину від коронавірусу. Організація очікує викрадення або продаж підроблених доз вакцини від коронавірусу. Про це йдеться в офіційній заяві, розміщеній на сайті Інтерполу.

В організації прогнозують, що після реєстрації вакцини від коронавірусу та початку вакцинації злочинні організації спробують втрутитися в цей процес або зірвати поставки вакцини.

"Зараз, коли все більше вакцин від коронавірусу наближаються до стадії затвердження та глобального розповсюдження, головне завдання - гарантувати безпеку ланцюжка постачання вакцин", - заявили в Інтерполі.

Крім того, організація попереджає про спроби кримінальних мереж за допомогою підроблених вебсайтів атакувати представників громадськості та пропонувати непідтверджені ліки проти коронавірусу, які можуть становити значний ризик для здоров'я і життя.

Також в Інтерполі припускають, що після відновлення міжнародних поїздок може з'явитися проблема широкого обігу несанкціонованих і фальсифікованих тестів на COVID-19.

Новини за темою: Кабмін звільнив від податків іноземні вакцини проти COVID-19

Нагадаємо, всесвітня організація охорони здоров'я відреагувала на рішення Великої Британії щодо реєстрації вакцини від коронавірусу Pfizer та заявила про розробку рекомендацій щодо її використання

Loading...