Instagram почав маркувати підконтрольні державі ЗМІ

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Також там планують "впродовж наступних місяців" розпочати маркувати в Інстаграм й рекламу, яка поширюватиметься підконтрольними державі ЗМІ

Соціальна мережа Instagram розпочала маркувати сторінки й пости ЗМІ, контрольованих державою. Про це повідомляє портал Engadget.

В соцмережі пояснили, що вважають підконтрольними державі ті ЗМІ, які частково або повністю перебувають під редакційними контролем уряду, і, додали, що для класифікації держЗМІ були розроблені критерії.

У компанії Facebook, що є власником Instagram, дали зрозуміти, що планують "впродовж наступних місяців" розпочати маркувати в Інстаграм і рекламу, яка поширюватиметься підконтрольними державі ЗМІ.

Зазначається, що маркування державних ЗМІ в Instagram розпочалося не випадково, за декілька тижнів до президентських виборів у США. Видання припускає, що соцмережа намагається таким чином посилити боротьбу з поширенням дезінформації на власній платформі.

Новини за темою: В Instagram вирішили маркувати профілі померлих користувачів через епідемію COVID-19

Раніше повідомлялося, що соціальна мережа Instagram заблокувала сторінку голови Чечні Рамзана Кадирова через американські санкції.Loading...