Instagram підозрюють у злочинах проти дітей

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Соцмережа може зіткнутися з великим штрафом, якщо з'ясується, що платформа порушує закони про конфіденційність

В Європейському Союзі почали розслідування проти Instagram з приводу обробки особистих даних дітей на платформі. Про це повідомляє BBC.

Як зазначається, розслідування комісара Ірландії щодо захисту даних (DPC) було розпочато через скарги щодо того, що Instagram зробив контактну інформацію в корпоративних акаунтах доступною для всіх, хто має доступ до застосунку.

Соціальна мережа може зіткнутися з великим штрафом, якщо з'ясується, що платформа порушує закони про конфіденційність.

Регуляційний орган Ірландії вивчає, чи є у Facebook правова основа для обробки персональних даних дітей і чи застосовує він адекватні заходи захисту та обмеження щодо дітей в Instagram.

За інформацією видання, європейські штаб-квартири низки американських технологічних гігантів знаходяться в Ірландії, а DPC є провідним регулятором ЄС з 2018 року, відповідаючи за захист права людей на конфіденційність в Інтернеті.

Новини за темою: Хакери злили дані понад 235 мільйонів користувачів Instagram, YouTube і TikTok

Раніше повідомлялося, що фахівець із кібербезпеки Саугат Похарел отримав 6000 доларів винагороди від соціальної мережі Instagram після виявлення вразливості у соцмережі. Він виявив, що соцмережа понад рік зберігала видалені дані.

Loading...