Instagram більше року зберігав видалені фото та повідомлення користувачів

Додаток Instagram ua.depositphotos.com

У компанії пояснили це збоєм системи

Фахівець із кібербезпеки Саугат Похарел отримав 6000 доларів винагороди від соціальної мережі Instagram після виявлення вразливості у соцмережі. Про це повідомляє The Verge.

Зокрема, він з'ясував, що Instagram зберігав його приватні повідомлення та фотографії ще довго після того, як він їх видалив.

Відповідно, Похарел зробив запит на отримання копії фото та повідомлень з Instagram й отримав дані, які він видалив понад рік тому. Це підтвердило, що інформація не була повністю видалена із серверів.

У своєму чергу в Instagram зазначили, що це було пов’язано з помилкою в системі програми, яка тепер виправлена. Похарел отримав 6000 доларів за виявлення проблеми.

Як зазначає Techcrunch, Похарел повідомив, що виявив помилку у жовтні минулого року, та  додав, що проблему вирішили у серпні.

Фахівці з кібербезпеки знаходили подібні помилки у схожих сервісів, наприклад, Twitter, який зберігав дані приватних повідомлень роками з моменту видалення.

Втім, за офіційними даними компанії Instagram, видалена інформація користувача продовжує зберігатися на серверах соцмережі протягом 90 днів, після чого видаляється безповоротно.

Новини за темою: У Москві на вечірці Instagram-блогерки через сухий лід загинули троє осіб

Раніше повідомлялося, що Instagram розробив нову функцію, яка дозволить маркувати профіль померлої людини позначкою "Remembering".

Loading...