Інфекційні хвороби завжди супроводжують соціальні кризи, – лікар-інфекціоніст

Ольга Голубовська Скріншот відео

У періоди криз велика проблема з сприйнятливістю до хвороб, каже медик

Інфекційні хвороби завжди супроводжують різні соціальні кризи, оскільки у кризові періоди виникають проблеми із сприйнятливістю людей до інфекцій.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила провідний лікар-інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я України Ольга Голубовська.

"Мене найбільше хвилює, і я жодного оптимізму, на жаль, не маю у цьому плані, це відомий факт – інфекційні хвороби завжди супроводжують різні соціальні кризи. Це такий закон природи. Чому? Тому що для розвитку будь-якої інфекційної хвороби потрібне джерело інфекції, шлях і механізм передачі і сприйнятливий організм. От, очевидно, у періоди криз велика проблема з нашою із вами сприйнятливістю. Вона стає іншою з різних причин – навіть те ж недоїдання", – зазначила Ольга Голубовська.

Новини за темою: У Франції зафіксували четвертий випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я виправила оцінку ризику нового коронавірусу 2019-nCoV на всесвітньому рівні з "помірного" на "високий".

Учені припускають, що інфікованих китайським вірусом може бути понад 100 тис. осіб по всьому світу, адже цей вірус може мати м’яку форму. Носії такої форми можуть заражати інших, хоча у них самих вірус ще не виявили – він не встиг ще викликати жодних симптомів.

В Україні станом на 27 січня не підтвердився жоден випадок зараження новим коронавірусом 2019-nCoV.

Як повідомляли, Україна припинить авіасполучення з Китаєм з 3 лютого через смертельний коронавірус.

Більше на цю тему читайте: "Небезпечний вірус з Китаю: Наскільки все погано та чого чекати".

Loading...