Імовірно, що вірус пішов з України, – Інна Іваночко про біолабораторії США

Інна Іваночко ua.sbu.ua

Смертність українців постійно збільшується, констатувала громадська діячка

На території України вже десятки років діють американські біолабораторії, тож цілком імовірно, що коронавірус пішов з України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила українська громадська діячка Інна Іваночко.

"Ні для кого не секрет, що на території України знаходяться 15 біолабораторій саме американських, і вони знаходяться тут не один рік, а вже більше десятка років. Наскільки я пам'ятаю, з 2005 року. І ніхто не звертає уваги на те, що смертність українців за цей час збільшується. Відповідно, цілком імовірно, що саме вірус пішов з України, тому що низький рівень життя населення, наших українців кидають по всьому світу. Це заробітчани. Це Польща, Італія, Португалія і пішло-поїхало. Так же само виїжджають і в Америку. Відповідно, цілком можливо і ймовірно, що цей вірус пішов від нас", – заявила Інна Іваночко.

Новини за темою: Українській владі мало біолабораторій Пентагону - тепер над Україною літатимуть американські бомбардувальники, здатні нести ядерну зброю , - заява ОПЗЖ

Вона зауважила, що сьогодні Україна залежна від зовнішніх партнерів не лише економічно, а й політично. Інна Іваночко нагадала, що очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун свого часу була "подарована" США. За її словами, через медичну реформу українці не мають можливості отримувати якісну медичну допомогу.

"Можливо, ми вже давно вмираємо від цього коронавірусу, тому що що таке вірусологія? Це зниження і вбивство імунітету, а українці у цьому випадку виступають як піддослідні кролики, на яких тренуються багато років", – заявила Інна Іваночко.

Громадська діячка наголосила, що питанням щодо функціонування іноземних біолабораторій мали б займатися спецслужби, але чомусь вони досі цього не зробили. Інна Іваночко припустила, що так відбувається через те, що вони перебувають під зовнішнім політичним управлінням.

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що потрібно провести міжнародне розслідування і з'ясувати, звідки вірус пішов по Європі: з Уханя або з України, де функціонують американські біологічні лабораторії.

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук і народний депутат Ренат Кузьмін звернулися до голови Національної поліції України Ігоря Клименка з вимогою розпочати кримінальне розслідування за фактом зараження чотирьох співробітників Українського науково-дослідного протичумного інституту ім.І.І. Мечникова (м. Одеса) вірусом COVID-19, зразки якого вони досліджували.

Loading...