Ілон Маск розкрив подробиці про житло для перших людей на Марсі

Ілон Маск біля ракети-носія Falcon 9 SpaceX

Спочатку новоспечені "марсіани" житимуть у скляних куполах

Гендиректор компанії SpaceX Ілон Маск розкрив подробиці про життя перших людей на Марсі. Він вважає, що люди на Червоній планеті житимуть у тимчасових конструкціях. Про це Ілон Маск розповів в Twitter.

"Спочатку життя в скляних куполах. Врешті-решт вони будуть тераформовані для підтримки життя, як на Землі", – написав Маск, відповідаючи на питання користувача про життя людей на Марсі.

Вперше Маск розповів про тераформування на Червоній планеті у 2014 році. На його думку, це може прискорити придатність для проживання на Марсі.

"Тераформування буде занадто повільним, щоб бути актуальним в нашому житті. Однак ми можемо створити людську базу на Марсі протягом свого життя", – додав Маск.

Гендиректор компанії SpaceX висловив надію, що до 2050 року на Марсі буде знаходитися один мільйон осіб.

Тераформування - це зміна кліматичних умов планети, супутника або іншого космічного тіла для приведення атмосфери, температури та екологічних умов у стан, придатний для проживання земних рослин і тварин.

Новини за темою: Маск розповів про будівництво міста на Марсі

Раніше повідомлялося, що генеральний директор компанії SpaceX Ілон Маск розкрив свої плани щодо будівництва на Марсі міста, яке повністю буде незалежним від планети Земля. 

Loading...