Ілля Кива з нагоди Дня визволення Полтави: Ми повинні повернути повагу до подвигів ВВВ

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформи – За життя" зробить все для повернення поваги до історії і подвигів Великої Вітчизняної війни. Про це народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива заявив після покладання квітів до пам'ятника Невідомому Солдату з нагоди Дня визволення Полтави.

"Ми, опозиційні політики, зробимо все, щоб повернути повагу до нашої історії, щоб зшити країну, повернути мир, благополуччя і порядок, який так потрібен нашій державі і народу. Ніхто не може заборонити нам святкувати державні свята, вшановувати пам'ять ветеранів, віддавати данину подяки за їхній подвиг самопожертви. Ніщо і ніколи не змусить нас змінити свою позицію щодо подвигів Великої Вітчизняної війни, нашого героїчного минулого", - сказав він.

За словами Іллі Киви, на Велику Перемогу і подвиг самопожертви рівняються політики, які прагнуть до встановлення миру на сході України.

"Ми повинні зробити все, щоб на нашу землю повернувся мир, щоб ми передали таку ж успішну, багату, мирну країну своїм дітям, як це колись зробили наші батьки, наші діди, наші прадіди. Сьогодні, схиливши голови, подякувавши, ми усвідомлюємо відповідальність, яка лягає на наші плечі в цей важкий час. ОПЗЖ - це партія, яка дасть можливість нашій країні відродитися", - підкреслив він.